• 9ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου

Πρόσκληση κατάθεσης προσφοράς για μετακίνηση στη Βαρκελώνη, Ισπανία στο πλαίσιο συμμετοχής σε πρόγραμμα Erasmus+-KA1

Το 9ο Δημ Σχολείο Ηρακλείου  ζητά κατάθεση ενσφράγιστων προσφορών για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης στη Βαρκελώνη(Ισπανία) στα πλαίσια συμμετοχής 3 εκπαιδευτικών του σχολείου μας σε σεμινάριο  επιμόρφωσης Erasmus+-KA1: αριθμός σύμβασης: 2018-1-EL01-KA101-046825.

Αντικείμενο του διαγωνισμού είναι η ανάδειξη της πιο αξιόλογης οικονομικά και ποιοτικά προσφοράς ταξιδιωτικού γραφείου. Παρακαλούμε να μας αποστείλετε προσφορά, έως τις 30/5/2019.

???  ώρα 11 π.μ. Η αξιολόγηση των προσφορών θα πραγματοποιηθεί την ίδια μέρα και ώρα 11:30΄.Η προσφορά αφορά έκδοση εισιτηρίων για 3 άτομα και θα πρέπει να περιλαμβάνει:

Αεροπορικά εισιτήρια από Ηράκλειο για το αεροδρόμιο της Βαρκελώνης με επιστροφή, με αποσκευή (20kg). Αναχώρηση Κυριακή 3/11/2019(πρωινές ώρες) και επιστροφή στο αεροδρόμιο του Ηρακλείου 9/11/2019 (ώρα αναχώρησης πρωινή) Στην προσφορά να αναφέρεται η επωνυμία αεροπορικής εταιρίας, τυχόν ενδιάμεσες στάσεις και ώρες αναμονής για τυχόν μετεπιβιβάσεις.

Ηράκλειο 20/5/2019

Η διευθύντρια